FAQ / Najczęściej zadawane pytaniaMasz pytanie na temat tego jak działa portal? Sprawdź naszą sekcję Pytania i Odpowiedzi!

Co to jest KochajiDbaj.pl ? 

Kochajidbaj.pl to jedyny taki portal, gdzie korzystając z jednego tylko konta znajdziesz wszystkie usługi dla domu i rodziny. Na www.kochajidbaj.pl są wszystkie usługi: opieka dla kobiety w ciąży, doula, położna, szkoła rodzenia, opiekunka dla dziecka, niania, babysitter, oferty nauki, korepetycje, kursy, przedszkola, żłobki, opieka dla osoby starszej, opieka dla seniora, złota rączka, sprzątanie domu, pomoc domowa, domowy catering, wyprowadzanie psów, opieka nad zwierzętami, trener, behawiorysta, usługi kosmetyczne dla zwierząt. 

Jaki rodzaj konta mam wybrać? 

Na portalu KochajiDbaj.pl proponujemy dwa rodzaje kont: 

Konto:  Szukam 

Jeśli szukasz usług dla domu i rodziny np. niani, opiekunki dla osoby starszej, pani do sprzątania domu, czy osoby do opieki nad zwierzakiem to specjalnie dla ciebie stworzyliśmy konto ‘Szukam’. Aby przeglądać oferty i kontaktować się z osobami, których usług szukasz, zarejestruj konto ‘szukam’. Rejestracji konta możesz dokonać TUTAJ (http://www.kochajidbaj.pl/rejestracja)  

Konto:  Oferuję

Jeśli oferujesz usługi dla domu i rodziny, jesteś np. nianią, opiekunką dla osoby starszej, panią do sprzątania domu, czy osobą do opieki nad zwierzakiem to specjalnie dla ciebie stworzyliśmy konto ‘Oferuję’. Aby przeglądać oferty i kontaktować się z osobami, które  potrzebują twoich usług zarejestruj konto ‘oferuję’. Rejestracji konta możesz dokonać TUTAJ(http://www.kochajidbaj.pl/rejestracja)  

Jaki abonament mam wybrać? 

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o wybór abonamentu. Możesz się zdecydować na bezpłatny abonament standard oraz abonamenty płatne premium i premium plus. 

Abonament Standard

To abonament idealny dla osób, które chcą sprawdzić jak działa portal, oraz dla
tych, którzy w danej chwili  nie potrzebują aktywnie z niego korzystać.
Abonament standard pozwala na korzystanie z podstawowych funkcji portalu dla
wszystkich kategorii: dzieci, seniorzy, dom, zwierzęta.

Abonament Premium

Ta idealny abonament dla osób, które chcą aktywnie korzystać z portalu.
Abonament premium pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji portalu dla
kategorii : seniorzy, dom, zwierzęta (z wyłączeniem kategorii dzieci)

Abonament Premium Plus

Ta idealny abonament dla osób, które chcą aktywnie korzystać z portalu.
Abonament premium pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji portalu dla
kategorii : dzieci, seniorzy, dom, zwierzęta.

Abonament standard jest bezterminowy, zaś abonamenty premium i premium plus dostępne są na okres czasu:  1, 3, 6 miesięcy. Najczęściej wybierany jest abonament trzymiesięczny, gdyż taki wybór daje ci wystarczająco dużo czasu na znalezienie tego, kogo potrzebujesz. 

Wybór konta i abonamentu przykłady 

Najlepiej wybór konta oraz abonamentu omówić  na konkretnych przykładach. 

Konto Szukam optymalny wybór 

Konto Oferuję optymalny wybór 

Jak zapłacę za abonament? 

Za abonamenty premium i premium plus zapłacisz przelewem lub kartą kredytową. Płatności na portalu Kochajidbaj.pl obsługuje platforma bezpiecznych płatności internetowych Dotpay (www.dotpay.eu)

Po wyborze rodzaju oraz okresu abonamentu kliknij w przycisk Wybieram. Zostaniesz przekierowany na stronę transakcyjną bezpiecznych płatności Dotpay. Wybierz metodę płatności – przelew lub karta kredytowa i dokończ transakcję. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę logowania do portalu. Zaloguj się ponownie i korzystaj z funkcji, jakie daje ci wybrany abonament. 

Kiedy zostanie włączony mój abonament premium/ premium plus? 

Abonament premium/ premium plus zostanie włączony od razu po potwierdzeniu dokonania płatności za abonament. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany z na stronę logowania portalu. Zaloguj się ponownie i korzystaj z funkcji, jakie daje wybrany abonament. 

Co to jest gwarancja zatrudnienia? 

Gwarancja zatrudnienia to obietnica jaką składa portal KochajiDbaj.pl swoim użytkownikom, korzystającym z abonamentów premium/ premium plus. Portal zobowiązuje do bezpłatnego przedłużenia abonamentu  premium/ premium plus na kolejny okres abonamentowy (tej samej długości co abonament opłacony przez użytkownika) jeśli użytkownik nie znajdzie na portalu wystarczającej liczby ofert – co najmniej 5 ofert spełniających jego kryteria. Warunkiem gwarancji jest  wypełnienie profilu użytkownika w 100%. 

Aby wnioskować o przedłużenie  abonamentu w ramach gwarancji zatrudnienia skontaktuj się mailowo administratorem kontakt@kochajidbaj.pl W tytule maila wpisz ‘gwarancja zatrudnienia’. 

Jak mogę sprawdzić czy oferty na portalu spełniają moje oczekiwania?

Zanim zdecydujesz się na założenie konta na portalu możesz skorzystać z wyszukiwarki ofert na stronie głównej. Jest to prosta wersja wyszukiwania, operująca na podstawowych danych takich jak kategoria i kod pocztowy. Dzięki niej możesz zorientować się w ilości ofert spełniających twoje kryteria. Aby przeglądać profile lub przeprowadzić bardziej zaawansowane wyszukiwanie potrzebujesz założyć konto na portalu. 

Zanim zdecydujesz się na zakup abonamentu premium/ premium plus w ramach abonamentu standard masz dostęp do zaawansowanej wyszukiwarki ofert na stronie głównej po zalogowaniu. Możesz wyszukiwać oferty operując na  różnych parametrach, takich jak: usługi dodatkowe, doświadczenie, wynagrodzenie, wiek, płeć, wykształcenie, pory opieki, imię i nazwisko, nazwa użytkownika i inne. W ramach abonamentu standard możesz także przeglądać profile osób, które spełniają twoje kryteria wyszukiwania. 

Co to są punkty?

Punkty to program partnerski, w którym możesz polecać nasz portal swoim znajomym. Za każdą nową rejestrację z twojego polecenia otrzymasz 1 punkt. Swoje punkty możesz następnie wymienić na abonamenty premium. 15 pkt  = PREMIUM  1MIESIĄC,  20 pkt  = PREMIUM PLUS 1MIESIĄC. 

Jak mogę uzyskać referencje i opublikować je na portalu?

Usługi dla naszych najbliższych oraz  dla domu to usługi oparte na zaufaniu.  To zaufanie będzie jeszcze większe jeśli osoba, którą chcesz zatrudnić,  wykaże się referencjami. Twórcy portalu KochajiDbaj.pl doskonale to rozumieją. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy unikatowy system wystawiania i weryfikacji referencji. Każdy osoba, która założyła na portalu konto ‘Oferuję’ może wystąpić do swoich poprzednich pracodawców z prośbą o referencje, które następnie zostaną zweryfikowane i zamieszczone na portalu. Aby to zrobić należy zalogować się do swojego konta i wybrać zakładkę mój profil a następnie referencje -> prośba o wystawienie. W tej zakładce znajduje się formularz, w którym należy podać dane osoby, która udziela referencji ( imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) oraz wpisać krótką wiadomość do pracodawcy. Wiadomość zostanie wysłana e-mailem. Wskazana osoba otrzyma emailem link do strony, na której będzie mogła dokonać oceny twoich kompetencji oraz zamieścić krótki opis. Po przesłaniu referencji są one wyrywkowo weryfikowane przez administratora w czasie określonym dla posiadanego abonamentu. Pracownicy portalu wyrywkowo kontaktują się telefonicznie, aby potwierdzić tożsamość osoby wystawiającej referencje oraz ich treść. W razie wątpliwości są zadawane dodatkowe pytania. Po weryfikacji przez administrację,  referencje zostaną zamieszczone na twoim profilu. 

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie!

Jeśli masz pytania dotyczące działania portalu i nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, to napisz do nas, chętnie pomożemy. Swoje pytania kieruj na adres e-mail : kontakt@kochajidbaj.pl