O nasCo to jest KochajiDbaj.pl ? 

Kochajidbaj.pl to jedyny taki portal w Polsce, gdzie korzystając z jednego tylko konta znajdziesz wszystkie usługi dla domu i rodziny.  

U nas znajdziesz wszystkie te usługi: opieka dla kobiety w ciąży, doula, opiekunka dla dziecka, niania, babysitter, oferty nauki, korepetycje, kursy, przedszkola, żłobki, opieka dla osoby starszej, opieka dla seniora, złota rączka, sprzątanie domu, pomoc domowa, domowy catering, wyprowadzanie psów, opieka nad zwierzętami

Kochajidbaj.pl jest to nowoczesny portal dla osób, które chcą zapewnić swoim tylko najlepszych i  sprawdzonych opiekunów! To także portal dla osób, które chcą mieć zadbany i czysty dom, ale nie koniecznie chcą same go sprzątać! 

KochajiDbaj.pl to platforma internetowa dedykowana dla ludzi, którzy dbając o swoją rodzinę i swój dom rozumieją, że: 

Miłość to przede wszystkim czas jaki dajemy sobie i swoim najbliższym!

KochajiDbaj.pl  miejsce przede wszystkim dla osób, które rozumieją, że nie wszystko w życiu muszą robić same, a czas jaki zyskają oddając część swoich obowiązków sprawdzonym opiekunom, mogą poświęcić na TO CO NAJBARDZIEJ KOCHAJĄ! 

Jak działa portal KochajiDbaj.pl ? 

Wchodzisz na stronę www.kochajidbaj.pl i w prawnym górnym rogu klikasz przycisk REJESTRACJA Zakładasz konto o nazwie ‘Szukam’, podając podstawowe dane. Po weryfikacji twojego adresu e- mail rozpoczynasz tworzenie  swojego profilu na portalu, opisując dokładnie kogo szukasz. Im bardziej szczegółowy będzie twój opis tym większa szansa na to, że szukana osoba sama się do ciebie zgłosi!  Następnie wybierasz rodzaj abonamentu dla swojego konta. Do wyboru masz korzystanie z bezpłatnego konta standard lub płatne konta premium i premium plus.  Wybierając konta premium możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji portalu, dla konta standard funkcje są ograniczone.  

Kiedy masz już profil możesz powrócić do wyszukiwania ofert. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej. Po podaniu kryteriów wyszukiwania wyświetli ci się lista profili, które spełniają twoje oczekiwania. Możesz oglądać ich profile, sprawdzić referencje i  - w zależności od wybranego abonamentu – kontaktować się z nimi. Możesz także dodać ogłoszenie, pisać na forum  i razem z nami współtworzyć portal. Już teraz znajdź usługi dla twojego domu i rodziny, zarejestruj się na naszym portalu! 

Wchodzisz na stronę www.kochajidbaj.pl i w prawnym górnym rogu klikasz przycisk REJESTRACJA Zakładasz konto o nazwie ‘Oferuję’, podając podstawowe dane. Po weryfikacji twojego adresu e- mail rozpoczynasz tworzenie swojego profilu na portalu, opisując dokładnie co oferujesz. Im bardziej szczegółowy będzie twój opis tym większa szansa na to, że osoba, która szuka sama się do ciebie zgłosi!  Następnie wybierasz rodzaj abonamentu dla swojego konta. Do wyboru masz korzystanie z bezpłatnego konta standard lub płatne konta premium i premium plus.  Wybierając konta premium możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji portalu, dla konta standard funkcje są ograniczone.  

Kiedy masz już profil możesz powrócić do wyszukiwania ofert. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej. Po podaniu kryteriów wyszukiwania wyświetli ci się lista profili, które spełniają twoje oczekiwania. Możesz oglądać ich profile - w zależności od wybranego abonamentu – kontaktować się z osobami, które szukają twoich usług. Możesz także  pisać na forum  i razem z nami współtworzyć portal. Już teraz znajdź usługi dla twojego domu i rodziny,  zarejestruj się na naszym portalu!